www.cvonline.hu

Telefonos piackutató munkatárs

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1050999

Szeretsz másokkal kommunikálni és egész nap csak telefonálnál? Partnerünk megbízásából várjuk tapasztalt munkatársak jelentkezését: pozícióba
Feladatok:
  • Telefonos piackutatási kampányokban részt venni,
  • A kampányok során kimenő hívásokat kezdeményezni, melyek célja piaci információk gyűjtése céges és lakossági ügyfélkörben egyaránt,
  • Irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni,
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Olyan cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg.

Elvárások:
  • Érettségi,
  • Kiemelkedő kommunikációs készség,
  • Ügyfél-orientáltság
  • Magabiztos, ugyanakkor kedves fellépés,
  • Alapszintű számítástechnikai ismeret.
  • Bármilyen piackutatásban, időpont-egyeztetésben szerzett tapasztalat!

Juttatások:
  • Teljes munkaidő, hétfőtől péntekig reggel 9 és délután 5 óra között,
  • Fix bérezés,
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet.

Előnyök:
  • Call centerben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye:
  • Budapest