www.cvonline.hu

Telefonos piackutató munkatárs lengyel nyelvtudással

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1008250

Partnerünk megbízásából várjuk pályakezdő és tapasztalt munkatársak jelentkezését az alábbi pozícióba: Szeretsz másokkal kommunikálni és egész nap csak telefonálnál, ráadásul folyékonyan beszélsz lengyelül?
Feladatok:
  • Telefonos piackutatási kampányokban részt venni,
  • A kampányok során kimenő hívásokat kezdeményezni, melyek célja piaci információk gyűjtése céges és lakossági ügyfélkörben egyaránt lengyel nyelven,
  • Irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni,
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Olyan cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg.

Elvárások:
  • Érettségi,
  • Kiemelkedő kommunikációs készség,
  • Ügyfél-orientáltság,
  • Magabiztos, ugyanakkor kedves fellépés,
  • Alapszintű számítástechnikai ismeret,
  • Folyékony lengyel nyelvtudás (felsőfokú szinten) mind szóban, mind írásban,

Juttatások:
  • Rész- és teljes munkaidő (6-8 óra), hétfőtől péntekig reggel 9 és délután 5 óra között,
  • Versenyképes fix bérezés,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Fiatalos csapat, barátságos munkakörnyezet.

Előnyök:
  • Bármilyen piackutatásban, időpont-egyeztetésben szerzett tapasztalat!

Nyelv:
  • Lengyel

Egyéb kapcsolati információk:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 11. ker.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet jelentkezni önéletrajzzal és az adott nyelvterület megjelölésével az E-mail cím megjelenítése címen lehet.