www.cvonline.hu

Telefonos piackutató, igényfelmérő

  • A hirdetés 950 napja lejárt

A United Call Centers Kft. új munkatársat keres Miskolcra

TELEFONOS PIACKUTATÓ, IGÉNYFELMÉRŐ

munkakörbe

A United Call Centers Kft. több éves tapasztalattal áll Partnerei rendelkezésére különböző ügyfélkapcsolati megoldások területén: Call Center, Back Office, telesales és tanácsadás.

Cégünk partnere a hazai energia piac egyik legjelentősebb szereplője.

Új munkatársunk feladatai:

  • kimenő hívások kezdeményezése rendelkezésre álló adatbázisból (nem értékesítés)
  • piackutatás meglévő ügyfélkörben
  • adattisztítás, adatbázis építés
  • hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • ügyfélközpontú magatartás
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés, udvarias, türelmes hozzáállás

Előny a jelentkezésnél:

  • villamosenergia ágazatban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fizetés fix br. 130.000 Ft + bónusz
  • határozatlan munkavállalói jogviszony
  • kiemelkedő színvonalú munkakörülmények
  • fiatalos, jókedvű, motivált csapat

Munkaidő:

  • teljes munkaidő, napi 8 órás munkavégzéssel, hétfőtől péntekig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a következő címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő