www.cvonline.hu

Telefonos pénzügyi munkatárs (részmunkaidőben)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 972027

Mellékállást keresel egy stabil és kiszámítható cégnél?

Pályakezdő vagy és érdekel a banki/pénzügyi terület?

Tanulmányaid mellett szívesen szereznél tapasztalatot banki közegben napi 4 órában?

Ha bármelyik kérdésre igen a válasz, akkor várunk a csapatunkba!

Részmunkaidős pozícióba keres megbízható munkatársat magyar központú, multinacionális banki vállalat azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Amit kínálunk:

- magyar központú, multinacionális nagyvállalati munkahely

- szakmai fejlődési lehetőség

- barátságos, modern munkakörnyezet

Főbb feladatai lesznek:

- telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása

- adatrögzítési tevékenység

- kimenő hívások indítása

- ügyféligény alapú termékajánlás

- minimum középfokú végzettséggel (érettségi)

- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel (Word, Excel)

- ügyfélorientált, nyitott személyiséggel

- értékesítői szemlélettel

- jó kommunikációs készséggel

- nyitottsággal a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Munkaidő: hétfőtől péntekig délelőtti vagy délutáni műszakokban napi 4 órában

Előny:

- ügyfélszolgálati/kereskedelmi tapasztalat

- közgazdasági/pénzügyi/kereskedelmi végzettség /gép és gyorsírás

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajzzal, „ÜSZ”megjelölésével.