www.cvonline.hu

Telefonos operátort

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 921077

keresünk Magyarország egyik vezető nemzetközi piackutató intézetéhez

Feladatok:
  • Megadott listából telefonos rövid interjúk készítése a kutatásba bevont személyekkel,
  • Szükség esetén visszahívások intézése, kérdéses esetek tisztázása a válaszadókkal.
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony, minimum 1 évig felsőfokú tanulmányok folytatása(egészségügyi területen folytatott tanulmányok, szociológia szakon folytatott tanulmányok),
  • Angol nyelv alapszintű ismerete,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel ismeret),
  • Precizitás, megbízhatóság, pozitív és proaktív hozzáállás.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 750 Ft/óra
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség.
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Heti 25-30 óra (H-P 10-19 óra között)
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzodat küld el a E-mail cím megjelenítése-ra. Leveled tárgya legyen GF-TEL!