www.cvonline.hu

Telefonos operátor

  • A hirdetés 508 napja lejárt

Nemzetközi csomagszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

(BUD 418)

Telefonos operátorokat keresünk otthonról végezhető munkára! Kismamák, diákok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Különböző szolgáltatások ismertetése
  • Adatok felvétele és rögzítése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Precíz, kommunikatív munkavégzés
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest és környéke
  • Munkaidő: rugalmas

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014