www.cvonline.hu

Telefonos operátor

  • A hirdetés 467 napja lejárt

KERESÜNK TELEFONOS OPERÁTORT!

Ha szeret telefonon kommunikálni, szereti a kihívásokat, akkor jelentkezzen hozzánk!

Több, mint 8 éve sikeresen, stabilan működő kis magyar vállalat, a Lépéselőny Média Kft. keres call centeres csapatába megbízható, tapasztalt telefonos munkatársat!

A munkakör feladatai:

  • hideghívások indítása,
  • ügyfelek elérése,
  • kérdőívek/felmérések kitöltetése,
  • időpont egyeztetés,
  • napi adminisztráció elvégzése is.

Elvárások:

  • 1-2 éves tapasztalat a hideghívásokban, vagy telemarketingben, vagy telefonos kérdőívezésben
  • határozott, jó kommunikáció
  • kiváló problémamegoldás
  • jó monotonitás és kudarctűrő képesség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • bejelentett munka,
  • fix fizetés + elérhető bónuszok,
  • összetartó, segítőkész csapat és munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: hétfőtől péntekig 9:00 – 17:00.

Fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő