www.cvonline.hu

Telefonos Operátor

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Fontos számodra az új emberi kapcsolatok létesítése és szeretsz beszélni? Akkor sikeres a napod, ha szereztél egy újabb elégedett ügyfelet? Fiatal vagy és pályakezdő? Netalán eltöltöttél már néhány évet az ügyfélszolgálatok világában? Csatlakozz csapatunkhoz, Téged várunk!

Innovatív távközlési szolgáltató vállalat Call Center csapatába kollégát keresünk

munkakörbe.

Milyen feladataid lesznek?

  • Ügyfélbázis bővítés céljából hideghívások kezdeményezése megadott elvárások alapján
  • A cég piaci bővülésének elősegítése
  • Vezetékes és Mobil szolgálatások pre-sales tevékenysége
  • A tevékenység pontos, precíz adminisztrációja

Mit várunk Tőled?

  • Dinamikus személyiséget, kiemelkedő kommunikációs képességgel
  • Határozottságot és meggyőző képességet
  • Verseny szellemet
  • Monotonitás tűrést
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket
  • Callcenter tapasztalat előny

 Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes alapfizetést és teljesítmény arányos jutalékrendszert
  • Kiváló munkakörnyezetet
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Fiatal, lelkes csapatot
  • Fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő