www.cvonline.hu

Telefonos operátor

  • A hirdetés 710 napja lejárt

Díjnyertes call center partnerünk folyamatosan bővülő csapatába munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kimenő hívások kezdeményezése, a megbízó meglévő ügyfeleinek telefonos felkeresése,
  • Teljeskörű tájékoztatás az aktuális telekommunikációs szolgáltatásokkal, termékekkel kapcsolatos lehetőségekről,
  • Kedvező szerződési feltételek ajánlása, értékesítése,
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Szakmai elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Szükséges kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs és meggyőző képesség,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Értékesítői szemlélet.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés: fix alap + jutalék,
  • 6 vagy 8 órás munkavégzés, rugalmas időbeosztásban hétfőtől péntekig,
  • Tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú együttműködés,
  • Lelkes, fiatalos csapatba várjuk új munkatársainkat.

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület

Kapcsolat:

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

A tárgymezőben tüntessék fel: „CC”

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő