www.cvonline.hu

Telefonos operátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 880242
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Emocionális Marketing Kft. részére keresünk diák munkavállalót elégedettség mérés munkára az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek hívása, de NEM hideghívás
  • Kérdőívek udvarias, gyors és pontos telefonos lekérdezése.
  •  A felvett adatok precíz dokumentálása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő: nov. 24- nov. 28. hétfőtől péntekig, 09.00 és 17.00 között, napi 8 óra

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik ebben az időszakban min. 3-4 napot el tudnak vállalni.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • nettó 500 Ft/óra diákbér + kérdőívenként nettó 50 Ft

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.