www.cvonline.hu

Telefonos operátor

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, social-trade jellegű, kereskedelmi weboldalt üzemeltető nemzetközi cég keres

munkakörbe tapasztalt munkatársakat, saját adatbázisból történő ügyfélkör bővítésére.

Feladat:

Időpont egyeztetés ügyfelekkel zártkörű üzleti prezentációkra.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség
    • Középfokú
  • Szakmai gyakorlat
    • 1 év szakmai gyakorlat
  • Személyiségi jellemzők
    • Önállóság
    • Határozottság
    • Problémamegoldás
    • Együttműködés
    • Eredményorientáció
    • Kommunikációs képesség
    • Ügyfélközpontúság
    • Dinamizmus
    • Szabályokhoz való viszonyulás
    • Csapattag
    • Kellemes telefonhang

Mit várunk Tőled:

  • Légy dinamikus és csapatjátékos!
  • Bátran kezdeményezz ügyfélkapcsolatban!
  • Végezd precízen a munkád, és ne riadj vissza a kihívásoktól!
  • Adj élményt az ügyfélnek!

Amit kínálunk:

  • Sokoldalú, kihívásokkal teli változatos feladatkör
  • Célorientált és kontrollált működési feltételek
  • Modern és reprezentatív munkahelyi körülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkáltatói háttér
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos és családias munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • A munkavégzés helye közlekedési csomópontban, az Astoriánál
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő