www.cvonline.hu

Telefonos Operátor

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkező, ambiciózus, motivált, dolgozni akaró munkaerőt keresünk azonnali kezdéssel call centerünkbe

pozícióba.

Feladatok:

  • Időpont egyeztetés
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs és meggyőző készség
  • Gyors munkavégzés
  • Versenyszellem
  • Pozitív gondolkodás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapfizetés + ösztönző jutalékrendszer
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal az alábbi  e-mail címen lehet.