www.cvonline.hu

TELEFONOS OPERÁTOR

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 812817

Telesales-szel foglalkozó győri partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kimenő hívások indítása
  • Termékek telefonon történő értékesítése
  • Információnyújtás a cég termékeiről
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
Előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • br.584 Ft/órabér + jutalék
  • folyamatos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, a megpályázott munkakör feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.