www.cvonline.hu

TELEFONOS operátor

  • A hirdetés 1085 napja lejárt

Távközlési cég Call Centerébe keresünk

TELEFONOS operátorokat!

Agilis célra törő csapat vár rád. Konkrét elvárásokkal és kiszámítható juttatási rendszerrel.

A Mi  csapatunk, valóban szeret telefonálni.

Büszkék vagyunk arra, amit a magyar távközlési piacon elértünk. Eredményeinkre, referenciáinkra.

Ügyfeleinktől kapott kiemelt dicséretekre, amit szakmai hozzá állásunkkal értünk el.

Ügyfélközpontúnak és szakmailag kiemelkedő, a magyar piacot meghatározó cégnek tartanak minket.
És mi ezért szeretjük azt, amit csinálunk, ahogyan csináljuk.Ezért képezzük folyamatosan magunkat és nap, mint nap új célokat tűzünk ki.

Feladat: Telesales rövid tömör kimenő hívások kezelése, új és meglévő ügyfelek felé.

Az értékesítés nem lesz a feladatköröd, csak ha van hozzá kedved!

Szükséges kompetenciák:

  • Monotonitástűrés;
  • Értékesítési attitűd;
  • Választékos kommunikáció.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Értékesítői szemlélet.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés: 70,000 Ft alap + jutalék,
  • Tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú együttműködés,
  • Lelkes, fiatalos csapatba várjuk új munkatársainkat.

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a lent megadott e-mail címen keresztül

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...