www.cvonline.hu

Telefonos Operátor

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

Távközlési szolgáltató cvállalat Kiváló kommunikációs készséggel rendelkező, ambiciózus, motivált, dolgozni akaró munkaerőt keresünk azonnali kezdéssel call centerünkbe

pozícióba.

Feladatok:

  • Hideg hívások indítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Telemarketing

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs és meggyőző készség
  • Gyors és pontosmunkavégzés
  • Versenyszellem
  • Pozitív gondolkodás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapfizetés + ösztönző jutalékrendszer
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Heti-, havi-, negyedéves versenyek
  • Karrier lehetőség

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.