www.cvonline.hu

Telefonos operátor

  • A hirdetés 1141 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Elmaradással rendelkező ügyfelek telefonon történő megkeresése, tájékoztatása, bejövő telefonhívások fogadása, teljes körű ügyintézése,
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása telefonon,
  • Megállapodások elkészítése,
  • Begyűjtések hatékonyságának növelése,
  • Adminisztráció elvégzése.
Elvárások:
  • Call centerben és/vagy ügyfélszolgálati területen szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Számítástechnikai ismeret,
  • Pontos adatrögzítés, adatbiztonság biztosítása,
  • Ügyfél-orientált hozzáállás,
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség,
  • Meggyőző és stressz tűrő képesség.
Amit kínálunk:
  • Megbízható, stabil háttérrel rendelkező munkahely,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos, lendületes csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória -