www.cvonline.hu

Telefonos operátor

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Bejövő hívások kezelésére egyik legnagyobb magyarországi energiaszolgáltatóhoz azonnali kezdéssel budapesti munkatársakat keresünk III. kerületi telecentrumba. (Nem jutalékos)

Elvárások:

  • Érettségi
  • Elkötelezettség
  • Munkakedv
  • Nem szükséges előképzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A munkakezdés november végén, december elején indul egy tanfolyammal, ahol betanulnak a feladatokba.

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás tevékenység
  • Bejelentett munkahely, bankszámlára utalással
  • Számítógép előtti munkavégzés
  • Irodai tevékenység, kulturált és fiatalos környezetben
  • Napi 8 óra hétfőtől péntekig 8-16.20-ig; 9-17.20-ig
  • Juttatás: Bruttó 160.000.- Ft + Cafetéria + 13.havi fizetés

A jelentkezők fényképes önéletrajzát várjuk a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest III. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Pék dagasztó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Pék dagasztó ...
Pest

Hús eladó

Munkakör megnevezése: Hús eladó Mu...
Pest

Vállalati Jogász (Peres és hatósági ügyek)

Munkakör megnevezése: Vállalati Jogász (...
Pest