www.cvonline.hu

Telefonos operátor

  • Az állásajánlat lejárt.

Nemzetközi háttérrel rendelkező kereskedelmi cég munkatársakat keres

Főbb feladatok:

  • üzletkötők napi munkájának támogatása
  • cég ügyfeleivel való kapcsolattartás
  • tárgyalások megszervezése, időpont egyeztetések
  • új ügyfelek megkeresése
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • magabiztos, jó kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • szakmai fejlődés

Fényképes Önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest