www.cvonline.hu

Telefonos Operátor

  • A hirdetés 258 napja lejárt

(Nem értékesítés, nem jutalékos rendszer)

Munkaköri leírás:

  • autó Assistance szolgáltatások megszervezése magyar és külföldi ügyfeleknek (0-24-órában változó műszakban, amely magában foglalja a nappali munkavégzést, éjszakai műszakot, valamint hétvégi műszakot is.)
  • kapcsolattartás napi szinten a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • angol nyelvtudás
  • excel ismeretek felhasználói szinten
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú megközelítés
  • jó stressztűrő képesség
  • pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • barátságos légkör
  • hosszú távú foglalkoztatás
  • versenyképes fix fizetés

Helyszín: Budapest
Kapcsolat:
Ha érdekli a fenti pozíció, kérjük, küldje el önéletrajzát, jelezve a fizetési elvárásait a "Jelentkezés" gombon keresztül.