www.cvonline.hu

Telefonos operátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1051465
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Partnercégünk nyári munkavégzésre keres rugalmas munka beosztásban telefonos munkatársat.

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Céges adatbázis kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Barátságos, határozott kommunikáció
  • MS Office ismeretek
  • Aktív nappali/passzív tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő: hétfő és péntek között, normál irodai munkarendben heti minimum 12 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bruttó 900 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!