www.cvonline.hu

Telefonos operátor

Pénztárszolgáltató cégcsoportba keresünk
Ügyfélszolgálati munkatársat
azonnali kezdéssel!

Feladatok:

Beérkező ügyfélhívások kezelése:

  • Általános információ biztosítása a Pénztár termékeiről, kondícióiról
  • Konkrét információ és ügyintézés biztosítása az ügyfél szerződésével kapcsolatban
  • Reklamációkezelés

Személyes ügyfélkiszolgálás:

  • Személyes ügyfélszolgálati irodánkban az ügyfelek fogadása és kiszolgálása, valamint az ezzel kapcsolatos adminisztráció ellátása

Írásos megkeresések kezelése:

  • Beérkező e-mailek megválaszolás és adminisztrálása, chat-en érkező megkeresések kezelése
  • online felületen beérkező kérdések megválaszolása

Kimenő ügyfélhívások kezdeményezése:

  • Kizárólag a meglévő ügyfélkör felkeresése segítségnyújtás, illetve szolgáltatások ajánlása, értékesítése céljából

Egyéb, a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok végrehajtása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Kiemelten jó szóbeli kommunikációs készségek
  • Rugalmasság, pontos munkavégzés
  • Értékesítői képesség és hozzáállás
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent

Munkába állás feltétele:
Erkölcsi bizonyítvány kiváltása (a jelenlegi jogszabályok alapján díjmentes)

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkalehetőség

mennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát - fizetési igénnyel együtt - a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Budapest,XIII.ker
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest