www.cvonline.hu

Telefonos operátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2016.07.26.
Hirdetés azonosító: 1042087

Budapesti partnercégünkhöz keresünk: Telefonos operátor munkatársat.

Feladatok:

· Fizetési elmaradásban lévő ügyfelek telefonon történő megkeresése

· Ügyfelek tájékoztatása az adósság rendezésének módjáról, következményekről

· Fizetési hajlandóság elérése, befizetések nyomon követése

· A telefonhívással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

· Középfokú végzettség

· Követeléskezelési vagy értékesítési tapasztalat

· Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

· Ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet

· Határozott, udvarias fellépés

· Hatékony részvétel csapatmunkában

· Kiváló kommunikációs készség

· Precíz, pontos és gyors munkavégzés

· Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság

· Jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés (havi fix alapbér+teljesítményalapú bónuszrendszer)
- Stabil háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a