www.cvonline.hu

TELEFONOS OPERÁTOR

  • A hirdetés 417 napja lejárt

A Premier Risk Kft. keres Értékesítési Call Center részlegébe munkatársat :

pozícióba.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs,- és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Ügyfélközpontú szemlélet, célorientált személyiség
  • Előnyt jelent telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat, Biztosításközvetítői hatósági vizsga megléte

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati háttér
  • Igényes, professzionális munkakörnyezet
  • Stabil jövedelem, karrierépítési lehetőség
  • Folyamatos, térítésmentes képzések

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Állományvédelmi tevékenység
  • Értékesítés támogatás

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, nyíregyházi székhelyű iroda.

Jelentkezési határidő: 2016.01.27.

Fényképes önéletrajzzal ellátott pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni:

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő