www.cvonline.hu

Telefonos operátor (irodai és home office) pozíció

  • A hirdetés 644 napja lejárt

Telefonos operátor

(irodai és home office)

pozíció

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • kimenő telefonok bonyolítása (közvélemény kutatás, lead generálás, időpont egyeztetés, adatprofilozás)
  • megfelelő célszemély elérése
  • tájékoztatás a szolgáltatásról
  • igényfelmérés
  • adatok rögzítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Monotonitástűrés
  • Saját számítógép, internet (szélessávú) távmunka esetében, headset/fejhallgató (Cégünknél online programban történik a munkavégzés, rögzített vonalon, melyhez saját telefonra nincs szükség, a leendő munkatársat nem terheli telefonszámla költség)
  • Olyan munkavállalót keresünk, akivel hosszútávon tervezni tudunk és az elvárásainknak meg tud felelni

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • értékesítésben, időpont egyeztetésben való tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Havonta kiszámítható, tervezhető jövedelem
  • rugalmas csapatmunka
  • Negyedévenként egyéni és csapatértékelés

díjazás
Versenyképes jövedelem pozíciótól függően (a jelentkezéseket fizetési igény megjelölésével várjuk)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Otthonról végezhető
  • 8 órás irodai munkavégzés (Budapest)