Telefonos operátor biztosítási vagy pénzügyi területre (rész- vagy teljes munkaidőben)

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 1082572

Partnercégünkhöz hosszú távra, teljes- és rész munkaidőben keresünk lendületes, talpraesett munkatársakat a következő munkakörbe:
Feladatok:
  • Piacvezető biztosítási vagy pénzügyi cég meglévő ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül
  • Biztosítási vagy pénzügyi szolgáltatások ismertetése, ajánlása és értékesítése
  • Az ajánlatok rögzítése, adminisztrációja

Elvárások:
  • Biztosítási területre: biztosításközvetítői hatósági vizsga (BOI) vagy bármilyen meglévő, keményfedeles diploma (nyelvvizsgával együtt)
  • Pénzügyi területre: PSZÁF Pénzügyi közvetítői vagy Banki/Pénzügyi Szakügyintézői vagy Közgazdász végzettség
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Juttatások:
  • Versenyképes fix alapbér + mozgó bér+ jutalék (már az első értékesítés után)
  • 4,6 vagy 8 órás rugalmas munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye:
  • Budapest