www.cvonline.hu

Telefonos operátor biztosítási területre

  • A hirdetés 926 napja lejárt

Teljes körű  call center szolgáltatással rendelkező cég hosszú távra keres 6 és 8 órában munkatársakat a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • biztosítási termékek értékesítése meglévő ügyfélkörnek,
  • hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • Biztosításközvetítői vizsga vagy diploma (nyelvvizsgával együtt!)
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs készség

Előny:

  • call centeres vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rész- vagy teljes munkaidő,
  • fix alapbér +mozgó bér+ jutalék
  • fiatalos, lendületes csapat, jó munkakörnyezet, versenyképes kereseti lehetőség
  • szakmai fejlődés egós szakmai csoport támogatásával
  • azonnali kezdés

Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat

Életrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.