www.cvonline.hu

Telefonos operátor biztosítási területre

  • A hirdetés 922 napja lejárt

Teljes körű  call center szolgáltatással rendelkező cég hosszú távra keres 6 és 8 órás munkavégzésre lendületes, talpraesett munkatársakat a következő munkakörbe:

Ha szeretne:

  • értékesítési területen dolgozni, de elege van a csak jutalékos fizetésből,
  • irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni, nem házról házra járni,
  • meglévő ügyfélkörrel foglalkozni hideg hívások helyett,
  • biztosítási termékeket értékesíteni,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • olyan cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg,
  • korra való tekintet nélküli elbírálásban részesülni

Elvárások:

  • Biztosításközvetítői vizsga
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs készség

Előny:

  • call centeres vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rész- vagy teljes munkaidő,
  • fix alapbér a ledolgozott órák után+mozgó bér+ jutalék
  • fiatalos, lendületes csapat, jó munkakörnyezet, versenyképes kereseti lehetőség
  • szakmai fejlődés egós szakmai csoport támogatásával
  • azonnali kezdés

Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat

Életrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Referenciakód, amelyet kérjük, a tárgymezőben tüntessen fel: „BBB”

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...