Telefonos operátor banki területre rész- vagy teljes munkaidőben

  • A hirdetés 1167 napja lejárt

 Teljes körű  call center szolgáltatással rendelkező cég hosszú távra keres 6 és 8 órás munkavégzésre lendületes, talpraesett munkatársakat a következő munkakörbe:

Ha szeretne:

  • értékesítési területen dolgozni, de elege van a csak jutalékos fizetésből,
  • irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni, nem házról házra járni,
  • meglévő ügyfélkörrel foglalkozni hideg hívások helyett,
  • pénzügyi szolgáltatásokat értékesíteni,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • olyan cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg,
  • korra való tekintet nélküli elbírálásban részesülni

Elvárások:

  • PSZÁF PÉNZÜGYI KÖZVETÍTŐI vagy BANKI/PÉNZÜGYI SZAKÜGYINTÉZŐI végzettség vagy KÖZGAZDÁSZ diploma,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs készség

Előny:

  • call centeres vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rész- vagy teljes munkaidő,
  • fix alapbér a ledolgozott órák után+mozgó bér+ jutalék
  • fiatalos, lendületes csapat, jó munkakörnyezet, versenyképes kereseti lehetőség
  • szakmai fejlődés
  • azonnali munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Kapcsolat

Magyar nyelvű életrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Referenciakód, amelyet kérjük, a tárgymezőben tüntessen fel: „BPB”

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy minden elvárásunknak megfelel, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát Hitelügyintéző jeligével, és a kívánt munkavégzés helyének megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő