www.cvonline.hu

Telefonos operátor 6 órás részmunkaidőben

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1075065

Biztosítási termékkel foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • Meglévő ügyfelek telefonos megkeresése
  • Biztosítási termékek bemutatása és értékesítése
  • Információnyújtás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
  • Hívások adminisztrációja
  • Ajánlatok és árkalkulációk kiküldése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kitartó, céltudatos, motivált személyiség

Juttatások:
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások)
  • Folyamatos képzések és támogató csapat
  • Előrelépési lehetőség az Operátori Életút Program keretén belül
  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Előnyök:
  • Telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat
  • Banki vagy biztosítási szektorban szerzett tapasztalat

  • Várjuk jelentkezését, fényképes szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Budapest