www.cvonline.hu

Telefonos operátor 4, 6 és 8 órában

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 797687

Dinamikusan fejlődő Call Center megbízásából, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Új munkatársunk feladatai:

  • kimenő hívások kezdeményezése számítógépes rendeszerben,
  • a telekomunnikáció területén piacvezető vállalatok szolgáltatásainak ismertetése a cég meglévő ügyfélköre számára,
  • az ügyfelek által megrendelt szolgáltatások és napi munka admiszitrációjának folyamatos vezetése,
  • célunk: minél több elégedett ügyfél, akik a legkedvezőbb szolgáltatásokban részesülnek a Ön aktív közreműködésével.

Várjuk jelentkezését, ha:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • szeretne változatos projekteken dolgozni egy dinamikus csapattal,
  • könnyen teremt kapcsolatot, közvetlen és nyitott a viselkedése,
  • személyisége meggyőző és bármilyen helyzetben képes magát feltalálni,
  • érdekli a telekommunikáció és az értékesítés világa.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • telesales területen szerzett tapasztalat.

A munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • rész-, vagy teljes munkaidő,
  • versenyképes fizetés,
  • tréningek, fejlődési lehetőség,
  • modern munkahelyi környezet,
  • fiatalos csapat.

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a jelentkezéE-mail cím megjelenítése email címre a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megjelölésével.