www.cvonline.hu
Telefonos operátor 4-6-8 órás munkavégzésre
Támpont-Mester Kft.
Frissítve : 2016.02.29.
Jelentkezési határidő: 2016.03.04.
Hirdetés azonosító: 1018780
lejárt

A Támpont-Mester Kft.

Európai Uniós és hazai vissza nem térítendő támogatások közvetítésére keres országos szinten az alábbi munkakörbe új kollégát, kolléganőt:

Azonnali kezdéssel

A leendő munkatárs feladatai:

  • Hazai- és uniós pályázatok iránti érdeklődés felkeltése telefonon keresztül
  • Hazai- és uniós pályázatírási szolgáltatások értékesítésének előkészítése
  • Személyes időpont egyeztetése üzletkötőink részére, szolgáltatásaink értékesítéshez.

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Telefonos értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • Határozott, céltudatos, talpraesett személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás
  • Kitartó, eredményorientált személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Ösztönzési támogatás a betanulási időszakban
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem, jutalékos rendszerbenRugalmas munkavégzési lehetőség
  • Díjmentes alaptanfolyam, folyamatos szakmai továbbképzés
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye:

Központi irodában vagy távmunkában otthoni munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes pályázati anyagát, a kívánt munkakör betöltésének feltüntetésével az alábbi email címre várjuk.

A pályázati sikerek kulcsa

Kategória
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Budapest, Baranya, Békés, Nógrád, Tolna, Somogy, Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Vas, Veszprém, Zala