www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 970286

Szeretsz másokkal kommunikálni és úgy gondolod, hogy kipróbálnád magad a call center világában?
Feladatok:

  • Piacvezető telekommunikációs cég meglévő ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül,
  • az ajánlatok rögzítése, adminisztrációja
  • szolgáltatások (internet/telefon/TV) ismertetése, ajánlása és értékesítése,

Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • monotónia tűrés,
  • magabiztos szóbeli kommunikáció
  • érétkesítői véna,
  • telekommunikációs értékesítésben, egyéb értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent!
  • fizetés: versenyképes fix alap + jutalék, melynek nincsen felső határa,
  • meetingeken, képzéseken való folyamatos részvétel biztosítása,
  • fiatalos, kedves csapat és modern munkakörnyezet egy felújított irodaházban

Juttatások:
  • Rész- és teljes munkaidő (6-8 óra),
  • Rugalmas munkaidő-beosztás: ahogyan ráérsz, hétfőtől péntekig reggel 8 és este 8 között, hétvégéid szabadok
  • fizetés: versenyképes fix alap + jutalék, melynek nincsen felső határa
  • hosszú távú, biztos munkahely

Nyelv:
  • Magyar

  • Ha alkalmasnak találtad magad a pozícióra, jelentkezz bátran: Fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen keresztül tudsz. Referencia szám: CPU

Kategória
Régió
Kőszeg