www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

  • A hirdetés 844 napja lejárt

Multinacionális kereskedelmi cég lelkes, jó kedélyű, nagydumás telefonos kollégákat keres értékesítőink részére időpont egyeztetés céljából.

Ha szeretsz telefonálni és tudsz csapatban dolgozni, akkor itt a helyed.

Feladatok:

  • időpont egyeztetés értékesítőink részére (nem értékesítés!)
  • hideghívások indítása
  • új és meglévő ügyfelek telefonos megkeresése, szolgáltatásaink bemutatása
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • monotonitástűrő képesség
  • önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • fejlett problémamegoldó képesség
  • szorgalom

Amit kínálunk:

  • munkavégzés előtt képzést biztosítunk a siker érdekében
  • 4-6-8 órás bejelentett állás: alap + jutalék
  • munkavégzés alatt is folyamatos képzések
  • teljesítmény arányában tárgyi jutalmak
  • jó hangulatú csapat
  • étkezési utalvány

Munkavégzés helye: Budapest XVII. Kerület

Jelentkezés:  pozíció megjelölésével e-mailben: lehetőleg fényképes önéletrajzzal az alábbi címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő