www.cvonline.hu

Telefonos Munkatárs

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező informatikai magániskola, az International Education Center Kft. oktatásokkal kapcsolatos tájékoztatásra budapesti központjába keres

Telefonos munkatársakat.

Feladatok:

  • Oktatásszervező kollégák munkájának támogatása, telefonon keresztül történő tájékoztatás az aktuálisan induló képzésekről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, türelmes személyiség
  • Emberközpontúság
  • Pontosság, megbízhatóság, csapatszellem
  • Min. középfokú végzettség
  • Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Barátságos, fiatalos légkör
  • Folyamatos fejlődési, előrejutási lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix havi fizetés mellett teljesítmény alapú ösztönzési rendszer
  • Folyamatos munkavégzés hétköznaponként a délutáni órákban

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Cégünk az emberek oktatását, elméjének fiatalon tartását, így végső soron a jobb élet elérését tekinti küldetésének.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, és szeretne egy dinamikus csapat tagja lenni, küldje fényképes önéletrajzát a lentie-mail címre.