www.cvonline.hu

TELEFONOS MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

A HA-WA Direkt Kft. prémium kategóriás termék értékesítésével foglalkozó cég keres telemarketinges gyakorlattal és jó kommunikációs készséggel rendelkező, nyitott személyiségű, lelkes munkatársakat folyamatosan bővülő csapatába.

Feladatok:

  • kapcsolattartás meglévő partnereinkkel
  • időpont-egyeztetés értékesítőink részére
  • új partnerek felkutatása, megkeresése telefonon
  • potenciális ügyfelek megkeresése kizárólag telefonon keresztül

Elvárások:

  • kiváló beszéd- és kapcsolatteremtő készség
  • terhelhetőség
  • precizitás
  • határozott fellépés
  • udvarias, türelmes, optimista hozzáállás

Amit kínálunk:

  • magas fix alapfizetés + jutalék
  • hosszútávú, biztos együttműködés
  • munkaidő: napi 4, 6 vagy 8 óra
  • folyamatos képzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezés: e-mailben, fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.