www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 845610
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg budapesti partnercégünk részére keresünk telefonos munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Ügyfelek telefonon történő megkeresése és folyamatos kapcsolattartás
  • Kimenő hívások kezdeményezése, bejövő telefonhívások fogadása, valamint a hívások teljes körű adminisztratív ügyintézése,
  • Részletes tájékoztatás nyújtása az ügymenetről, szolgáltatásról, egyéb közérdekű információkról,
  • Az ügyfelek részletekbe menő téjkoztatása az egyes elmaradások státuszáról, aktuális egyenlegéről, fizetési lehetőségekről,
  • Fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése, fizetési ígéretek rögzítése,
  • Fizetési opciók és részletfizetési megállapodások előkészítése és megkötése, ezek rendszeres figyelemmel kísérése,
  • A kintlévőségek belső adatbázisban történi adminisztrálása és folyamatos nyomon követése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi),
  • Magas szintű kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség,
  • Eredményorientált munkavégzés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség,
  • Kitűnő monotonitástűrő készség,
  • Nyitottság a kétműszakos (délelőtt-délután) munkarendben történő munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • Hasonló (kintlévőség-kezelés) területén szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Angol és/vagy német idegennyel-tudás,
  • MNB (PSZÁF) hatósági vizsga

Amit kínálunk:

  • Havi fix alapfizetés és teljesítménytől függő bónusz,
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség
  • Rendszeres belső képzések, tréningek
  • Biztos nemzetközi háttér és üzleti környezet

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal (bérigény megjelöléssel) és motivációs levéllel a honlapunkon történő regisztráció után.