www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Telekommunikációs partnercég bővülő csapatába kollégákat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Telefonos igényfelmérés elismert telekommunikációs szolgáltató partnercég meglévő ügyfélkörében
  • Érdeklődés felkeltése változatos és rugalmas szolgáltatáscsokorral kapcsolatban
  • Ügyfélinformációk elemzése, közreműködés az üzleti lehetőségek feltárásban
  • Ügyféligények felkutatása, feltárása
  • Hideghívás

Elvárások:

  • Befejezett középiskolai végzettség
  • Kommunikatív személyiség
  • Gyakorlati számítógépes ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Bejelentett fix alapbér + teljesítményarányos, motiváló jutalékrendszer

Munkavégzés helye:
Debrecen

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a lenti email címre. Kisgyermekes anyukák és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR > Telemarketinges
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű