www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1094648

Adminisztrációs Irodánk csapatába keresünk folyamatos munkavégzéssel munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • Kimenő hívások kezelése a szolgáltatási szerződésekhez szükséges hiánypótlás és adategyeztetés miatt (nem hideghívások)
  • Ügyfél-tájékoztatás a szolgáltatások tulajdonságairól
  • Aláírt szerződéstől elállni kívánó ügyfelek visszafordító beszélgetésének végrehajtása
  • Kedvezményre jogosító kártya átvételéről történő tájékozató hívás
  • Privát kölcsönszerződéssel kapcsolatos hiánypótlás kezelése
  • Ügyfélbeszélgetések adminisztrációs rendszerben történő rögzítése
  • Egyeztetések az ügyfélszolgálati pontokkal és a finanszírozó bankkal
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • 1-2 szakmai tapasztalat telefonos munkakörben
  • Kellemes hang, tiszta, érthető beszéd
  • Kiváló kommunikációs készség és meggyőző képesség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret (főleg Excel kezelése)
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság
  • Nagyfokú precizitás, jó adminisztrációs készség, monotónia-tűrés, stressz-tűrés képessége

Juttatások:
  • Budapesti viszonylatban elérhető jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

  • Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 40 óra hétfőtől – péntekig (napi 7-9 óra) Kezdés: Azonnal Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület