www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1081585

Piacvezető telekommunikációs cég megbízásából rész- és teljes munkaidős munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • Piacvezető telekommunikációs cég közkedvelt szolgáltatásainak bemutatása telefonon keresztül
  • Meglévő lakossági ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfelek tájékoztatása
  • Meglévő szerződések aktualizálása
  • Megrendelések adminisztrációja és minden egyéb ezekhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Monotónia tűrés
  • Magabiztos szóbeli kommunikáció
  • Érétkesítői véna

Juttatások:
  • Rész- és teljes munkaidő (4,6 vagy 8 óra)
  • Rugalmas munkaidő-beosztás: ahogyan ráérsz, hétfőtől péntekig
  • Fizetés: versenyképes fix alap + bónusz rendszer, melynek nincsen felső határa
  • Meetingeken, képzéseken való folyamatos részvétel biztosítása
  • Fiatalos, kedves csapat és modern munkakörnyezet egy felújított irodaházban
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

  • Várjuk fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest