www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1074140

Teljes körű call center szolgáltatással rendelkező cég hosszú távra, teljes- és rész munkaidőben keres lendületes, talpraesett munkatársakat a következő munkakörbe:
Feladatok:
  • Piacvezető telekommunikációs vagy biztosítási cég meglévő ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül
  • Termékek és szolgáltatások ismertetése, ajánlása és értékesítése
  • Az ajánlatok rögzítése, adminisztrációja

Elvárások:
  • Telekommunikációs területre: középfokú végzettség
  • Biztosítási területre biztosításközvetítői hatósági vizsga (BOI) vagy bármilyen meglévő, keményfedeles diploma (nyelvvizsgával együtt)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Monotónia tűrés
  • Magabiztos szóbeli kommunikáció
  • Érétkesítői véna

Juttatások:
  • Rész- és teljes munkaidő (4-6-8 óra)
  • Rugalmas munkaidő-beosztás: hétfőtől péntekig reggel 8 és este 8 között, hétvégék szabadok
  • Fizetés: versenyképes fix alap + bónusz rendszer, melynek nincsen felső határa
  • Meetingeken, képzéseken való folyamatos részvétel biztosítása
  • Fiatalos, kedves csapat és modern munkakörnyezet egy felújított irodaházban
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Előnyök:
  • Telekommunikációs vagy biztosítások értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent!
  • Biztosításközvetítői hatósági vizsga (BOI) vagy bármilyen meglévő, keményfedeles diploma (nyelvvizsgával együtt)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.