www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1033258

Szeretsz másokkal kommunikálni és úgy gondolod, hogy kipróbálnád magad a call center világában? Rész- és teljes munkaidős munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba, telekommunikációs területre:
Feladatok:
  • Piacvezető telekommunikációs cég meglévő ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül,
  • Szolgáltatások ismertetése, ajánlása és értékesítése,
  • Az ajánlatok rögzítése, adminisztrációja.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Monotónia tűrés,
  • Magabiztos szóbeli kommunikáció,
  • Érétkesítői véna,

Juttatások:
  • Rész- és teljes munkaidő (4-6-8 óra),
  • Rugalmas munkaidő-beosztás: ahogyan ráérsz, hétfőtől péntekig reggel 8 és este 8 között, hétvégéid szabadok,
  • Fizetés: versenyképes fix alap + bónusz rendszer, melynek nincsen felső határa,
  • Meetingeken, képzéseken való folyamatos részvétel biztosítása,
  • Fiatalos, kedves csapat és modern munkakörnyezet egy felújított irodaházban,
  • Hosszú távú, biztos munkahely.

Előnyök:
  • Telekommunikációs értékesítésben, egyéb értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent!

  • Ha alkalmasnak találtad magad a pozícióra, jelentkezz bátran fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Budapest