www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

  • A hirdetés 575 napja lejárt

MIOSZ az ingatlanszakmáért szövetkezet keres

Telefonos munkatársat

teljes- és részmunkaidőben.

PÁLYAKEZDŐK és DIÁKOK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:

  • Ingatlanpiac monitorozása
  • Új ingatlanhirdetések felkutatása
  • Ingatlantulajdonosok telefonos megkeresése
  • Személyes találkozók egyeztetése felettesének

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Jó kommunikációs készség
  • Kitartó, megbízható, proaktív személyiség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • fix fizetés
  • harmonikus munkakörnyezet
  • 4-6 vagy 8 órás munkaidő
  • 1-2 hónapot követően akár távmunka

Munkavégzés helye:

Budapest, Zugló XIV. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő