www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1005656

pozícióba
Feladatok:
  • Piacvezető telekommunikációs cég meglévő ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül,
  • szolgáltatások ismertetése, ajánlása és értékesítése,
  • az ajánlatok rögzítése, adminisztrációja.

Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • monotónia tűrés,
  • magabiztos szóbeli kommunikáció,
  • értékesítői véna.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil és kiszámítható cégnél.
  • rész- és teljes munkaidő (6-8 óra),
  • rugalmas munkaidő-beosztás: ahogyan ráérsz, hétfőtől péntekig reggel 8 és este 8 között, hétvégéid szabadok,
  • fizetés: versenyképes fix alap + jutalék, melynek nincsen felső határa,
  • meetingeken, képzéseken való folyamatos részvétel biztosítása,
  • fiatalos, kedves csapat és modern munkakörnyezet egy felújított irodaházban

Előnyök:
  • Telekommunikációs értékesítésben, egyéb értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent!

  • Amennyiben megfelelsz a feltételeknek, fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk.

Munkavégzés helye:
  • Budapest