www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs szlovák vagy cseh nyelvtudással

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1084845

Multinacionális Partnerünk Győrben működő ügyfélkapcsolati részlegére keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Bejövő hívások kezelése szlovák vagy cseh nyelven
  • Meglévő ügyfélkör telefonon történő megkeresése és termékek értékesítése számukra
  • Interneten beérkezett rendelések feldolgozása
  • Rendelések felvitele a vállalat rendszerébe, hívások regisztrálása
  • Ügyfélkarton karbantartás

Elvárások:
  • Alap vagy középfokú végzettség
  • Szlovák vagy cseh nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Értékesítői véna
  • Lelkes, lendületes, kitartó egyéniség

Juttatások:
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő (4-6-8 órában)
  • Utazási költségtérítés
  • Lehetőség az otthoni munkavégzésre
  • Ingyenes továbbképzések

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Szlovák
  • Cseh

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Győr