www.cvonline.hu

TELEFONOS MUNKATÁRS PRÉMIUM TERMÉK TERÜLETRE

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 782606

Partnerünk, egy nemzetközi cégcsoport hazai tagjaként a világ körülbelül 45 neves pénzverdéjével működik együtt hivatalos forgalmazóként. A csoport tagjai számos országban működnek sikerrel az érme- és éremforgalmazás területén, köztük Belgiumban, Csehországban, Dániában, Észtországban, Finnországban, Lengyelországban, Norvégiában, Svédországban, Szlovákiában, Nagy-Britanniában és Írországban.

Budapesti 5. kerületi nívós munkakörnyezetbe keressük kollégánkat az alábbi munkakörbe:

(nyugdíjasok jelentkezését is várjuk)

Főbb feladatok, munkák:

  • Prémium termékek telefonon történő kiajánlása, telesales tevékenység
  • Érdeklődés felkeltése változatos és rugalmas termék- és kollekciócsokorral kapcsolatban
  • Közreműködés az üzleti lehetőségek feltárásban
  • Ügyféligények felkutatása, feltárása
  • Telefonos értékesítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kimagasló meggyőzőképesség
  • Gyors helyzetfelismerés, problémamegoldás
  • Energikusság, kitartás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb call center/értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások: FIX ALAPÓRABÉR+ JUTALÉK
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Modern, kellemes munkahelyi környezet
  • Azonnali munkakezdés

Jelentkezés módja: Magyar nyelvű életrajzát a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.