www.cvonline.hu

TELEFONOS MUNKATÁRS (cseh nyelvtudással)

  • A hirdetés 1324 napja lejárt

Megbízható cég hosszú távra cseh nyelven kitűnően beszélő munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

TELEFONOS MUNKATÁRS

 (cseh nyelvtudással)

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása és kezelése
  • Termékek telefonon történő ajánlása és értékesítése (kizárólag meleg hívásokon keresztül)
  • Információnyújtás a cég termékeiről
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Cseh felsőfok vagy anyanyelvi szint
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Jókedv

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület (kitűnő közlekedéssel)

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + jutalék
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • alkalmazotti státusz
  • teljes vagy részmunkaidő (4, 6, 8 órában), rugalmas beosztás alapján hétfőtől péntekig

Magyar nyelvű önéletrajzzal, az alábbi e-mail címen keresztül lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő