www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs (Budapest - INTS/1/16)

  • A hirdetés 1275 napja lejárt

Több mint 10 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkező, ügyfélkapcsolati és ügyfélszolgálati megoldásokat nyújtó partnercégünk részére keresünk

Telefonos munkatársakat

Feladatok:

  • Kampányok során kimenő hívások indítása értékesítési, marketing és időpontegyeztetési céllal
  • Általános contact center feladatok ellátása
  • Időnként a back-office munkatársak munkájának támogatása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárás

  • Legalább középfokú végzettség
  • Amennyiben banki/biztosítási területen történik a munkavégzés, akkor érettségi és ehhez kapcsolódóan banki/biztosítási szakképesítés (pl. biztosításközvetítő, biztosítási tanácsadó, banki szakügyintéző, pénzügyi szakügyintéző, valutapénztáros, befektetési tancsádó) vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Dinamikus, értékesítés és sikerorientált szemlélet
  • Elhivatottság az értékesítés területe iránt
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Amit nyújtunk

  • Fix alapbér és teljesítmény után járó bérezés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos tanulási és előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a INTS/1/16-os hivatkozási számmal a következő e-mail címre: jelentkezes@intsolution.hu

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő