www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs biztosítási területre

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 973859

Megbízható, széles ügyfélkörrel rendelkező call centerbe azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

A pozíció sajátosságai:

  • Biztosítási terület, kihívásokkal teli munkakör,
  • Az ügyfelek felkeresése már rendelkezésre álló adatbázisból történik meleg hívások által,
  • Az üzletkötés kizárólag telefonon keresztül zajlik, nincs személyes kontaktus vagy „házalás”,
  • A precíz, pontos adminisztráció, adategyeztetés szintén kulcsfeladat.

Elvárásaink:

  • Nem elég a jó kommunikációs készség és az emberekkel való beszélgetés szeretete, motiváltság szükséges,
  • BOI vizsga vagy meglévő (teljes) diploma bármilyen területen,
  • Call centerben, értékesítésben vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny,
  • Magas színvonalú ügyfélkezelés,
  • Magabiztosság, monotónia-tűrés.

Fontos tudnivalók:

  • Munkaidő: napi 6/8 óra hétfőtől-péntekig, rugalmas időbeosztásban,
  • Bérezés: fix órabér + mozgó bér+jutalék,
  • Alkalmazotti státusz,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Helyszín: 13. kerület.

Amennyiben alkalmasnak találjuk a pozícióra, egy interjú keretében személyesen kell meggyőznie minket!