www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs (6 órában)

  • A hirdetés 1050 napja lejárt

Partnerünk magyarországi önálló leányvállalata bővülő call centerébe keresünk az alábbi pozícióba:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Lakásbiztosítási termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek (meleg hívás) körében
  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
  • Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
  • Hívások adminisztrációja

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,
  • Előny: telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem (FIX alapbér + jutalék + egyéb juttatások)
  • Fiatalos, vidám csapat, hangulatos légkör
  • Professzionális betanítás (kommunikációs-, értékesítés technikai és szakmai ismeretek)
  • Modern irodai környezet, jó megközelíthetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

 Munkarend: hétfőtől-péntekig 6 órában

Jelentkezés módja: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címen tud pályázni: E-mail cím megjelenítése

referenciakód (kérjük, írja bele a levelébe): „AGYJ-06”