www.cvonline.hu

Telefonos követeléskezelő

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Követeléskezeléssel foglalkozó gazdasági társaság keres telefonos követeléskezelő pozícióra munkatársat vagy alvállalkozó céget, pénzintézeti / vállalati hitel- és számlatartozások behajtási tevékenységéhez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adósok telefonon keresztül történő megkeresése
  • Személyes adatok egyeztetése
  • Fizetési késedelemről való informálás
  • Tájékoztatás a tartozásrendezések lehetőségekről, feltételekről
  • Részletfizetési megállapodások megkötése
  • Hivatalos levelezések lebonyolítása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség és magabiztos fellépés
  • Legalább középfokú végzettség
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi Szolgáltatás Közvetítő Hatósági Vizsga
  • Call center vagy behajtási / behajtói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti / Szerződéses munkaviszony
  • Rendszeres, fix fizetés
  • Magas jutalék ráta
  • Rendszeres képzések
  • 4 , 6 vagy 8 órás munkaidő
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil és megbízható munkaadói háttér
  • Elkötelezett és lelkes csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő